Firma specjalistyczna
Sprzedaż • Montaż • Serwis
rok założenia: 1996
603 956 600
biuro@panterabramy.pl
Bramy garażowe

Bramy garażowe sprzedaż - montaż - serwis

Bramy uchylne i segmentowe ze stali i drewna. Z pewnością znajdziesz wymarzoną bramę do swojego domu.

Bramy garażowe to:

  • spokój i bezpieczeństwo - osoby niepowołane nie mają szans przedostać się przez automatyczną bramę garażową
  • długotrwała ochrona przed działaniem czynników atmosferycznych - stopa ościeżnicy przez cały czas chroni bramę przed ewentualną korozją
  • odporność na zarysowania
  • doskonały wygląd i pełna harmonia
  • praktyczne drzwi przejściowe bez wystającego progu

Bramy segmentowe

Eleganckie automatyczne bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz więcej miejsca przed i wewnątrz garażu, a ponadto masz do dyspozycji całe światło przejazdu. Bramy segmentowe pasują w każdej sytuacji: nieważne czy Twój garaż jest prostokątny lub skośny, czy zakończony łukiem segmentowym lub zaokrąglonym. Dlatego idealnie nadają się do modernizowanych budynków. Zestawienie wzorów bram: Dostępna kolorystyka i okleina:

Bramy uchylne

Wszystko przemawia za oryginałem: jakość i bezpieczeństwo, wygląd i komfort oraz zaawansowana technologia. Każda z bram uchylnych kryje w sobie ponad 50 lat doświadczeń i know how firmy w produkcji bram garażowych. Z pewnością i Ty znajdziesz wśród bogactwa wzorów wymarzoną bramę do swojego domu.

Zestawienie wzorów i kolorów bram:

Garażowa brama rolowana RollMatic

Brama garażowa RollMatic firmy pozwala wygospodarować dużo miejsca przed garażem i w środku. Samochód można parkować bezpośrednio przed samą bramą, a ponadto wykorzystać wolne miejsce pod stropem w garażu. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wyposażone standardowo w nowoczesny napęd firmy . Napęd jest umieszczony na zewnątrz konsoli, co ułatwia jego konserwację. Uruchomienie i zatrzymanie bramy RollMatic odbywa się szczególnie łagodnie i cicho, co także chroni bramę. Sterownik wewnętrzny i oświetlenie garażu są zamontowane w obudowie sterowania.
PHU Pantera
76-251 Słupsk, Bolesławice, ul. Słupska 35
tel. 603 956 600, e-mail: biuro@panterabramy.pl
© PHU Pantera  |  polityka prywatności