Firma specjalistyczna
Sprzedaż • Montaż • Serwis
rok założenia: 1996
603 956 600
biuro@panterabramy.pl
Okna MS

Okna MS - więcej niż oknasprzedaż - montaż - serwis

Najnowsze okna MS chronią Państwa domy przed utratą ciepła, dając jednocześnie większe doświetlenie wnętrz dzięki nowatorskim szybom. MS to zdecydowanie okna 100% PREMIUM, dla ceniących ciepło i ciszę oraz realne oszczędzanie energii. Nie bez znaczenia jest także bezpieczeństwo, o które dbamy nie mniej niż o termikę czy design.

Okna MS evolution [pasywne]

Okna MS evolution [pasywne] to strażnik komfortu Państwa życia, domowego zacisza i ciepła. To nowa linia okienna, która jest kontynuacją cenionych przez Klientów okien MS evolution, które dzięki zastosowaniu nowatorskich wzmocnień termicznych SteelPUR® uzyskały certyfikat niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim zezwalający na ich montaż w domach pasywnych.

Okna MS evolution [82]

Zaokrąglona linia masywnych profili PVC w klasie A spełnia najwyższe standardy jakości. Nowe okna MS evolution [82] zbudowane są z niemieckich 6-komorowych profili SALAMANDER w klasie A szerokości 82 mm o zaokrąglonym kształcie z trzema uszczelkami w ramie.

Okna MSline+

Okna MSline+ zbudowane są w oparciu o najnowszy innowacyjny system PVC niemieckiej marki SALAMANDER bluEvolution 82. Nowe 6-komorowe profile o szerokości 82 mm pozwalają osiągnąć w nowych oknach dużo lepsze parametry termiczne niż w systemach o szerokości 70 mm.

Okna Wood Look+ PCV

Życie w zgodzie z naturą jest dążeniem wielu z nas, ale to czasami kosztowne marzenie. Nasi technolodzy zaleźli kolejne rozwiązanie dla tej "naturalnej elegancji", proponując nowatorskie łączenie ram i skrzydeł, typowe dla okien drewnianych.  Bogaty wybór oklein drewnopodobnych sprawia, że okno PCV wygląda jak drewniane. Okna Wood Look+ to udoskonalona wersja okien Wood Look, sprawdzonego rozwiązania dla domów jednorodzinnych. Żyj w harmonii z naturą, nie rezygnując z korzyści jakie daje nowoczesna technika.

Okna TYTANOWEtermo PCV

Innowacyjna linia okien PCV zaprojektowana z myślą o tych, którzy stawiają najwyższe wymagania energooszczędności i estetyce. Okna wyróżniają się zaokrąglonym obustronnie kształtem profilu skrzydła i wyjątkowymi cechami technicznymi. Doskonałe parametry termoizolacyjne oraz antywłamaniowe okien TYTANOWYCHtermo  podnoszą bezpieczeństwo i komfort życia w naszym domu przy zachowaniu unikalnego designu. TYTANOWEtermo to okna najwyższej klasy.

Okna MSline PCV

Okna PCV MSline, produkowane w zgodzie z najnowszymi technologiami, dostosowywane są do indywidualnych oczekiwań. Swoboda doboru elementów okna: linii skrzydeł, listew, szprosów, klamek oraz koloru pozwala na uzyskanie oryginalnych rozwiązań. Klasycznych w formie, a niepozbawionych wyjątkowego charakteru. W oknach MSline technologia nabiera barw. Dzięki możliwości dostosowania parametrów termoizolacyjnych oraz funkcjonalnych do potrzeb odbiorcy okna MSline stały się najchętniej kupowanymi oknami PCV.

Okna Wood Look PCV

Harmonijne życie w zgodzie z naturą jest dążeniem wielu z nas. Niemniej niewielu na to stać. Nasi technolodzy zaleźli rozwiązanie dla tej "mody na drewno", proponując innowacyjne łączenie ram i skrzydeł, charakterystyczne dla okien drewnianych. Bogata kolorystyka oklein sprawia, że okno PCV idealnie przypomina okno drewniane. Okna Wood Look są doskonałym rozwiązaniem dla budownictwa jednorodzinnego jak i przy renowacjach budownictwa zabytkowego, gdzie wymagana jest zgodność architektoniczna. Żyj w harmonii z naturą, nie rezygnując z korzyści jakie daje nowoczesna technika.

Okna N.ergo PCV

Okna N.ergo powstały w wyniku poszukiwań ekonomicznego rozwiązania dla nowatorskiej stolarki PCV.  N.ergo są konsekwencją wyboru najważniejszych cech nowoczesnego okna, jego zalet i najistotniejszych funkcji.
PHU Pantera
76-251 Słupsk, Bolesławice, ul. Słupska 35
tel. 603 956 600, e-mail: biuro@panterabramy.pl
© PHU Pantera  |  polityka prywatności